Myśleliście kiedyś, w jaki sposób zachowalibyście się, gdyby konieczne okazało się udzielenie pomocy ofiarom wypadku mającym złamania czy poparzenia? Gdyby trzeba było wyciągnąć kogoś z samochodu, wykonać opatrunek albo zabezpieczyć miejsce zdarzenia do chwili przyjazdu odpowiednich służb?


Pomoc przedmedyczna może być potrzebna w każdej chwili i w każdym miejscu:, kiedy dziecko spadnie z huśtawki na placu zabaw, w domu, – gdy żona czy babcia najzwyczajniej w świecie zakrztuszą się lub poparzą, podczas jazdy samochodem albo motocyklem czy spaceru z psem, kiedy będziemy świadkami większego wypadku albo zwykłej wywrotki dziecka jadącego na rowerze, kiedy ktoś złamie nogę na plaży czy w górach itd.

 

Taka wiedza może przydać się zawsze i wszędzie. Co więcej, może uratować życie. Każde szkolenie z zakresu pierwszej pomocy podnosi nasze umiejętności oraz dodaje nam pewności siebie. Takie szkolenia mają ogromną moc, ponieważ dzięki nim poznajemy nowych super bohaterów, którzy ratują czyjeś życie.

 

Dlaczego zatem warto się szkolić?

By móc zostać super bohaterem i mieć moc ratowania życia. Jednym z naszych celów statutowych jest organizacja i prowadzenie nieodpłatnych szkoleń z zakresu pierwszej pomocy, dlatego też zwracamy się z uprzejmą prośbą o wpłaty, które w całości przeznaczone będą na zakup sprzętu medycznego – m.in. fantomy, rzutnik do prezentacji, w pełni zaopatrzone apteczki materiały pomocnicze, gadżety a także na inną działalność statutową.

 

Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy za każdą otrzymaną pomoc.

 

Bo dobro jest w nas

Zbiórka - szkolenia z pierwszej pomocy

06 września 2019
Fundacja Ermed - logo

Jednostka współpracująca z Systemem Państwowe Ratownictwo Medyczne

Wszelkie prawa zastrzeżone @ Fundacja Ermed

Fundacja Ermed nr konta fundacji: 
Mbank 39 1140 2004 0000 3502 7912 1184