I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM !
Zbliża się dzień Świętego Mikołaja, dzień na który z utęsknieniem czeka każde dziecko. Z tej okazji już po raz kolejny organizujemy wyjątkową, świąteczną akcję pomocy dla pacjentów przebywających na oddziałach szpitalnych.
W ubiegłym roku, dzięki wsparciu darczyńców oraz zaprzyjaźnionych firm sprawiliśmy radość ponad 200 małym pacjentom , za co serdecznie dziękujemy.
W tym roku ponownie chcielibyśmy dotrzeć z pomocą do najbardziej potrzebujących, a najmłodszym przekazać słodkie upominki.
Jak możesz pomóc? To bardzo proste!
Wpłać darowiznę na numer konta fundacji Ermed:
39 1140 2004 0000 3502 7912 1184
tytułem: MIKOŁAJKI
Przekaż gotową paczkę -przywieź/przyślij ją do nas, a my zajmiemy się tym, by dotarła w odpowiednie miejsce.
Przekaż nam słodycze, nowe zabawki, artykuły szkolne, książeczki, puzzle i inne a my przygotujemy paczki
Wesprzyj nas przez Siepomaga.pl
link do wpłat naszej organizacji : https://www.siepomaga.pl/ermed
SPRAW BY TE ŚWIĘTA BYŁY RADOSNE !!!!

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM !

15 listopada 2021
Fundacja Ermed - logo